İADE POLİTİKASI

◾ Sanal İçeriği, edindiğiniz an itibariyle etkinleşen ürünler olması sebebiyle para iade edilmez.
◾ Türkiye'de tüketici haklarına ilişkin kanunlarda, satın alınan ürünlerin tüketiciye tesliminden itibaren 14 gün içinde iade edilebileceği hükümleri bulunmaktadır. Ancak bu hükümler, elektronik ortamda satın alınan dijital ürünlerde geçerli değildir.
Melonya Network'e kayıt olmak için 13 yaşından büyük olmanız veya ebeveynlerinizin iznini almış olmanız gerekir. 
MelonyaNetwork, herhangi bir kullanıcı adını reddetme veya engelleme hakkını saklı tutar. Kaydolduğunuzda gerçek bilgilerinizi (İsim Soyisim, E-posta vb.) vermeniz gerekir. 
◾ Kayıt olduğunuzda Oyun Kuralları’nı kabul etmiş sayılırsınız. Kayıt olduğunuzda verdiğiniz bilgilerin doğruluğunu kabul etmiş sayılırsınız. 

HESABIMI SATABİLİR VEYA TAKAS EDEBİLİR MİYİM?

◾ Hayır. Hesap oluşturduğunuz anda aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız:

  • Hesap bilgilerinizi/hesabınızı kimseyle paylaşamazsınız.
  • Hesap bilgilerinizi/hesabınızı satamazsınız veya devredemezsiniz.
  • Hesap bilgilerinizi gizli tutmalısınız.

 

HESABIM SONSUZA DEK KORUNACAK MI?

◾ Bunun garantisini veremeyiz. 

 

HESABIM FESHEDİLİRSE NE OLUR?

◾ Hesabınıza tanımlanmış olan tüm kayıtlar silinir ve bunlara erişemezsiniz. Buna Sanal İçerik (satın aldığınız ürünler) de dahildir.

  • Paranızın iadesini isteyemezsiniz.
  • Oluşturduğunuz diğer hesapların da feshedilebileceğini anlıyor ve kabul ediyorsunuz.

 

SANAL İÇERİĞİN TANITIMI

◾ Sanal içerik, MelonyaNetwork ve sunucularında alınan VIP, Spawner vb. gibi şeylerin tamamıdır. Satın alma esnasında aksi belirtilmedikçe satın alınan Sanal Ürünler veya Oyun Parası yalnızca hangi oyun için satın alınmışsa o oyun için kullanılabilir. 

 

SANAL İÇERİK NASIL EDİNİRİM?

◾ Sanal İçerikleri elde edebilmeniz için birden çok yol vardır.

  • Kredi kartı, banka kartı, ininal kart veya mobil ödeme gibi yollarla satın alabilirsiniz.
  • MelonyaNetwork çekilişlerinden kazanabilirsiniz.
  • Başka bir oyuncu tarafından size hediye edilebilir.

 

SAHİP OLDUĞUM SANAL İÇERİĞİN MÜLKİYETİ BANA MI AİT?

◾ Hayır. Sahip olduğunuz VIP, Spawner gibi şeylerin mülkiyeti MelonyaNetwork'e aittir. Sanal içerik hakkında hiç bir mülkiyetiniz yoktur. Sahip olduğunuz sanal içerik MelonyaNetwork tarafından geri alınabilir, limitlendirilebilir veya değiştirilebilir.

◾ Hizmet Şartları’nda aksi yönde bir ifade bulunsa dahi, hesabınız üzerinde hiçbir mülkiyet hakkınızın olmadığını ve olmayacağını, buna bağlı bütün hakların MelonyaNetwork' e ait olduğunu ve MelonyaNetwork çıkarlarına işleyeceğini ve bundan sonrada her zaman MelonyaNetwork' e ait olup onun çıkarına işleyeceğini biliyor ve kabul ediyorsunuz.

 

SANAL İÇERİĞİMİ HER ZAMAN KULLANABİLİR MİYİM?

◾ Sanal İçeriğinizi kullanabilmeniz veya erişebilmeniz her zaman için mümkün olmayabilir. MelonyaNetwork Hizmetleri’nin eğlence ve güvenliğini artırmak veya korumak maksadıyla, oyun içeriklerinin veya sanal içeriklerinin tümünü veya bir kısmını önceden haber vermeksizin ve hiçbir sorumluluk altına girmeden iptal etme, limitleme veya değiştirme hakkımız vardır. 

 

YETKİLİ OLDUĞUM ZAMAN SANAL İÇERİĞİME NE OLACAK?

◾ Rehber veya daha bir üst yetkili olduğunuzda bırakmak isterseniz o sanal içerik bıraktıktan sonra geri verilmez. Yetkili olduğunuz zaman bu şartı kabul ediyor sayılırsınız.